Přidávám sem vzkaz od Elsy Šebkové z Divoké zahrady a její bylinkový katalog. Doporučuji i pro ty, kdož nehodlají žádné bylinky pěstovat: podle fotek možná poznáte rostlinky, kterým roky nemůžete přijít na jméno nebo zjistíte k čemu se které býlí hodí, včetně kulinářských a léčitelských receptů. Líbezné počteníčko!

Milí semínkoví přátelé,

nabízím Vám opět příležitost připojit se ke společné objednávce.

 

Semínkování letos zaštítí Družstvo JednaNota, tedy stejní lidé, kteří pro Vás chystali semínka už dříve. S přáteli z jihočeské iniciativy BuďSob jsme loni v létě založili družstvo zaměřené na distribuci místních bi(j)o potravin a výrobků, které byly vytvořeny šetrně k lidem i planetě. A šíření biosemínek do toho velmi dobře pasuje.

Attachments:
Download this file (Semínka 2016.xls)Semínka 2016.xls[ ]Beránek112 kB

Mlynářovice 55 (Krejčovice),
384 51 Volary
tel: +420 388 333 011
mobil: +420 777 106 860
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mléko a mléčné výrobky, prodej jehňat a kůzlat. Bio sazenice, zelenina, byliny, koření. Sezonně také mrkev, cibule, kadeřávek, bazalka, koriandr a majoránka.

Začínající i pokročilé pekaře upozorňuji na právě vydanou kuchařku Pečeme z kvásku - své bohaté zkušenosti sepsala Lenka Žák (Biolenka).

Na začátku roku 2017 vznikl spolkový bezobalový obchod obŽIVA.

Spolek obŽIVA tvoří skupina ekozemědělců, zpracovatelů potravin, obchodníků, jedlíků, aktivistů či běžných lidí, kterým leží na srdci naše krajina, půda, příroda, jídlo a společnost, kteří se sešli a společně vymysleli možnost jak tohle všechno skloubit dohromady ve společném projektu, který bude prospěšný všem.