Vezmu-li to ve zkratce, je-li vám BuďSob milý a stále ještě používáte gmail, prosím napište nám na vás nějakou jinou emailovou adresu.

Níže vysvětlím podrobněji:

Poslal jsem email, ale příjemce nereaguje. Zkusím to znovu... Neděje se nic nebo rovnou dostanu poměrně dlouhou zprávu, kde se v kratičké části píše podstatná (zároveň ne zcela pravdivá) věc, že:
"To best protect our users from spam, the 550-5.7.26 message has been blocked. / Abychom co nejlépe chránili naše uživatele před spamem, byla zpráva 550-5.7.26 zablokována."

Také se vám to stalo? Co se to děje? Na ostatní emaily doručování přece v pohodě funguje.

Ne/chcete přispět se svou troškou do mlýna? Zde je odkaz na článek a videa, jak a z jakého materiálu si můžete sami doma zhotovit funkční roušku. Hotovou roušku je před použitím potřeba vyvařit a vyžehlit.

https://www.caramilla.cz/site-rousky-ustenky/

Děkuji Caramille za shromážděné informace a kamarádkám Buďsobačkám za ušité roušky!

Kdo má možnosti, může ušít a poslat roušky jiným potřebným. Ve spřáteleném bezobalovém obchodě Trvalé Pytliště (Lipenská 12, Č. Budějovice) shromažďují doma šité roušky pro místní záchranku. Další sběrné místo je také v Dobrovolnickém centru ADRA (Fráni Šrámka 34, Č. Budějovice).

Mapa POMOCI - nabídky a poptávky prospěšných iniciativ:

https://1url.cz/7zW33

 PS: Kdo neumí šít, může využít podprsenku vhodného typu. Tento zdroj skýtá výhodu 2v1. Ukazuje se, že některým to sluší s rouškou dokonce více než nahoře bez :) 

Buďte zdrávi a užívejte klidu, příp. echinaceu!

Nebylo to poprvé, a tak s použitím zkušeností předchozích, rozhodli jsme sadbě rybízu věnovat více času pro dobré startovní podmínky i lepší budoucno. Z většiny se jednalo o sazenice, které už nějaký rok rostly u kamaráda na zahradě, zarostlé ve vysoké trávě, kde se jim moc nedařilo. S novou šancí - uvidíme.

Čtěte dále...

Není pochyb, že domácí mýdlo je nezbytnost a žádná průmyslově vyrobená směs syntetických složek, palmového oleje a bonusem: černého svědomí z uhlíkové stopy, ho nemůže nahradit i když by ta věc voněla jakkoliv.
Následující návod budiž nakopnutím k domácí výrobě mýdla, které bude sloužit věrně, bez kontaminace odpadů, bude levné, bezobalové a z globálního pohledu lokální  :-)
Mýdlo je fajn!
 

Pozor od 14. ledna končí opravy chyb na Windows 7. Za nejlepší náhradu Windows 7 doporučuji Linux Mint (sám z něj právě píši tento příspěvek). Je zdarma a legálně, imunní na více než 95% virů, přesto umožňuje nainstalovat i kvalitní antivirus a lze ho velice intuitivně ovládat - je podobný Windows 7 víc, než Windows 10, kde bez lupy jste mnohdy v háji. Je rovněž spolehlivější a rychlejší. PC vám ožije.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.