Jste tu poprvé?

Vytvoření uživatelského účtu

Pokud jste tu poprvé a chcete se zapojit do spolupráce na našich stránkách je třeba se zaregistrovat, pomocí menu Uživatel vpravo:

Po registraci máte možnost editovat své nastavení v sekci Uživatelské menu:

Komentáře k článkům, diskuze, fórum

Dále máte po přihlášení možnost vždy za článkem komentovat články a zapojit se do Diskuze:

A nebo rovnou vstoupit do Diskuzního fóra:

LETS - lokální výměnný systém

Pokud se přejete zapojit do našeho lokálního výměnného systému, využijte odkaz LETS v horní části obrazovky. Na následující stránce se dočtete detaily. Otevření LETS:

Psaní článků na budsob.cz

Pokud si přejete mít možnost editovat a přidávat články, zašlete prosím žádost na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Při přidávání nových článků nezapomeňte vybrat sekci a kategorii pro článek, připadně ho zobrazit na titulní stráně (Hlavní - Ano):

 

Pokud by Vám chyběla potřebná sekce a kategorie v menu, napište žádost na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

U každého článku je také možné přidat přílohu (ADD ATTACHMENT):

Vyberte požadovaný soubor, nebo na něj vložte odkaz (typy souborů jsou z bezpečnostních důvodů omezeny, pokud by jste potřebovali povolit jiný typ souboru napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

 

Přidané přílohy jsou pak ke stažení pod článkem

 

Máte starý počítač a nechcete nebo nemůžete ho vyhodit a koupit nový? Zkuste Linux. Zatímco Windows je stále méně intuitivní, některé distribuce Linuxu jsou stále snadněji a intuitivně ovládané. Můžete nainstalovat Linux i vedle Windows a při spuštění si vybrat, který systém spustit. Pokud stále máte XP-péčka neváhejte! Rozhodně ne, pokud na počítači provádíte i platby. Dalším důvodem může být malá paměť RAM nebo pomalý systém. Počítač na videu níže má jen 2 GB RAM a s Windows byl nepoužitelný.