...už mnoho let recyklujeme vánoční balicí papír. Funguje to, i když ne všechen jde použít znovu, zejména od té doby co s námi dárky rozbalují děti. Letos jsme pokročili. Nejen, že jsme mnohé dárky získali díky BuďSobímu LETSystému a některé jsme si sami vyrobili. Nechali jsme si za soby ušít vkusné plátěné pytlíčky a dárky zabalili do nich. Výhody? Rychlost balení, opakovatelná použitelnost, pro leckoho je i obal dárkem. Poučení pro příští rok? Více různých formátů a velikostí pytlíků, zejména na typické dárky, jako jsou knížky, CD a flašky... Hodně sobů by se ušetřilo, kdybychom po rozbalení vrátili pytlíky výrobci s tím, že jsme si nevybrali :-). Ale příští rok už nám na to neskočí, tak si je necháme a na podzim si otevřeme půjčovnu...

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.