Možná něktěří z vás zaznamenali, že se Trvalé Pytliště (bezobalový obchod v Českých Budějovicích) málem zavřelo. Naštěstí to ale dopadlo jinak a jenom změnilo majitele. Funguje tedy dál a je otevřené ve všední dny od 10 do 18 a nově i v sobotu od 9 do 12 hodin (pokud se chcete vyvarovat situace, kdy by bylo náhodou zavřeno, pro jistotu zkontrolujte facebookové stránky Pytliště).

Dobrou zprávou je také to, že v Pytlišti zůstává výměnná truhla. Prosím tedy ty, kteří mají zájem umístit do ní svou nabídku, aby tak udělali. Pokud by někdo další chtěl tímhle způsobem nabízet své věci ostatním, dejte mi prosím vědět.

Jaru a slunci zdar a brzy snad na viděnou!

Zuzka

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.