Milí buďsobáci,
aktualizovala jsem seznam Základních sobích potřeb, po přihlášení do LETS jej uvidíte zde. Tímto bych Vás chtěla poprosit, zda byste si seznam pročetli a jste-li v některé kategorii přiřazeni chybně nebo naopak do některé kategorie budete chtít být přidání, napište mi prosím na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vše doplním.

S tímto souvisí i Vaše nabídky a poptávky, které si prosím projděte, neaktuální smažte a naopak máte-li něco nového k nabídnutí či poptání, nebojte se to přidat.

Jen tím, že budeme v LETS aktivní je možné výměnný systém udržet, rozvíjet a docílit tak větší společné soběstačnosti (a o tom v BuďSOBu jde přeci především).

moc děkuji za Vaší spolupráci a těším se na setkání, třeba ve středu v ČB
za Infernits Martina

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.