Před nějakým časem jsem měl příležitost potkat se s několika lidmi, kteří mají „na svědomí“ sociální síť, která mě zaujala. To je co říct, protože se normálně sociálním sítím vyhýbám jako čert kříži. Zvědavost mi nedala a zkusil jsem to. Myslím, že bych tuto informaci rád poslal dál, k dalším lidem, kteří se doposud sociálním sítím vyhýbali a najednou možná zjistí, že tady větší část důvodů odpadá. Protože se v tomto prostoru neorientuju, požádal jsem Anničku Machátovou aby jako jeden ze spolutvůrců FeelTrees představila sama.

P. S.: Svůj účet můžete při odchodu z FeelTrees i smazat. U mě je to velké nesmazatelné +.

Tak jako se nám už mnohokráte protnul život BuďSobu s aktivitami Akademie soběstačnosti (schválně, použijte vyhledávání článků zde na budsob.cz), zjišťujeme, že udržujeme směr i s dalším smělým projektem okolo Robina Čumpelíka a tím je Inovace republiky.

Sledujte živě zásadní setkání odborné veřejnosti. Špičkoví vědci, kliničtí lékaři a právníci z ČR a Slovenska se sejdou, aby sdíleli aktuální poznatky o covid-19 a jeho medicínských a společenských dopadech. Na konferenci vystoupí mj. prof. Jaroslav Turánek, prof. Vojtěch Thon, prof. Jiří Beran, prof. Omar Šerý, prof. Eliška Sovová, prof. Michal Klíma, MUDr. Hana Zelená, MUDr. Lukáš Pollert, JUDr. Tomáš Nielsen, Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová, doc. Miroslav Ševčík a mnozí další.

Program (9:00 - 18:30):
https://covidkon.cz/program-konference/

Živý přenos z konference:
https://www.facebook.com/svedominarodacz

Pořádají PRO LIBERTATE, INLV (Iniciativa nezávislých lékařů a vědců) a NADAČNÍ FOND SVĚDOMÍ NÁRODA pod záštitou senátorky MUDr. Aleny Dernerové.

Vážení, posíláme dost alarmující zprávu. Chystá se novela zákona č. 94/2021 Sb., o mimořádných opatřeních při epidemii onemocnění COVID-19 a o změně některých souvisejících zákonů (tzv. pandemický zákon), kterou předložila vláda ke schválení ve zrychleném čtení. Současný pandemický zákon končí svou platnost na konci února, avšak tato novela jej má nahradit na dobu neomezenou! Již předchozí verze byla minimálně rozporuplná a je dobře, že dožívá. Nenechme ožití další, ještě horší. Musíme být proto bdělí a aktivní právě teď!

- Zasíláme video, ve kterém je stručně řečeno, jaké změny se chystají: https://1url.cz/@video-panda
- Přikládáme výzvu od pana Tomáše Nielsena, kterou zaslal všem poslancům a senátorům, v níž je dopodrobna sepsáno, proč takový zákon není v pořádku a jaká jsou jeho rizika.
- Přikládáme i platné znění novely s vyznačením změn.

Attachments:
Download this file (emaily-poslancu-2022.pdf)emaily-poslancu-2022.pdf[ ]Martina a František Vávrovi194 kB
Download this file (Panda_nov_01_2022_zmeny-1.pdf)Panda_nov_01_2022_zmeny-1.pdf[ ]Martina a František Vávrovi247 kB
Download this file (vyzva_pand_zakon_ProLibertate.pdf)vyzva_pand_zakon_ProLibertate.pdf[ ]Martina a František Vávrovi371 kB

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.