Dokument jsem zařadila do kategorie Pozvánky, protože vás tímto zveme na životní akci Užít si blahobyt a nezemřít v marnotratnosti, která se koná vždy a všude. Každý už budete vědět, co dělat i nedělat, abyste se rychle zapojili ;) Účast je nutná a to nejlépe hned, omluvenky a výmluvy už Země nepřijímá!

Co dodat? Jsme rádi, že právě BuďSob je místem, kde díky rozvíjení vlastní soběstačnosti napomáháme společně k rychlejším změnám k lepšímu :)

Milí přátelé ze všech koutů jižních Čech, 

setkání v Českých Budějovicích se bohužel neuskuteční. O to víc v této době můžeme využívat naší lokální sítě, takže směle do toho.

Zdraví a čistou mysl nám všem. 

Zuzka

Milí soběstační.

 

Vzhledem k současné situaci a zdravotnímu stavu některých táborských členů, rušíme středeční Buďsob setkání v Táboře. Pokud máte domluvené něco k výměně, domluvte si prosím předání individuálně. Do dubna se snad situace uklidní, vzduch pročistí a kavárny znovu otevřou a alespoň nashromáždíme více věcí k výměně :-)

Děkuji za pochopení,

za Tábor Karolína

Milí soběstační přátelé,
přijeďte podpořit naší táborskou hrstku vytrvalých na březnové setkání, které bude ve středu 18.3.2020 od 17h ve Wall club caffee v Sezimově Ustí 1 (Kánišova 239). 

Dlouhodobě se nás tu schází velmi málo, v průměru 3 lidé, kteří to ne a ne vzdát :-D Přijeďte nás navštívit, potěšit milým slovem, abychom vytrvali dál, přijeďte s námi povyměňovat vaše produkty a poradit nám, co změnit a jak to dělat lépe. Odměníme se vám domácími ňamkami, výborným kváskovým chlebem, domácími krémy a možná přijde i kouzelník :-)

Stůl je zamluven (na jméno Filipová) hned vedle dětského koutku, takže děti jsou vítány.

Za Tábor Karoli

 

 

Přijď, přines a vyměň staré, nové, zachovalé oblečení, boty doplňky a další.

Kdy: neděle 22.3. 14-17 hodin
Kde: Fér café, České Budějovice

Akci pořádá sobice Kamila (Kamki).

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.