Zdravíme všechni čtoucí a zveme na další setkání ve středu 10. 4. od 17hod. v Čajovně Na Půdě (U Sv. Markéty 118).

Jaro se tu ani nestačilo ohřát a už má tendence ho vyhánět léto. Proto se zavčasu dobře připravme na zahradničení, ať máme v létě a na podzim co sklidit a případně i nabídnout těm, kteří si užívají jiných potřebných radovánek.

Pestrý výběr semínek, sazenic i sazeniček naleznete v LETS. Nezapomeňte si je dopředu u nabízejících objednat (ne každý vozí na setkání živé rostlinky jen tak...)

Pro nezahrádkáře je jaro časem např. sportů, dovolených,... Pro tyto činnosti se v LETS určitě také něco najde a samozřejmě pokud Vám něco přebývá, tak to můžete nabídnout ostatním.

Prostě, jaro nabízí nespočet činností a zábavy, tak toho pojďme plně využít :)

těšíme se na setkání
Infernits (Franta a Martina)

Podzim a zima byly v místní knihovně nabité, až si říkáme, že je kromě přednášek a promítání potřeba přidat na prostoru k diskuzím, debatám a filozofování a taky si samozřejmě více hrát. Přednášky a promítání různých zajímavých filmů bude stále, jen s malinko menší kadencí, avšak témata někdy ještě silnější.

Nyní již aktivity na nejbližší čas:

    ▶ 15.3. ~ 19:00
    V 19.h. společně vybereme téma ze 3 možností:
    a) hraní deskovek
    b) volná beseda
    c) promítání EpochTV: No Farmers No Food
    "Válka proti farmářům: Budeme jíst brouky?"

    ▶ 22.3. ~ 19:00
    František Langmajer, cestovatelská přednáška:
    Faerské ostrovy

    ▶ 29.3. ~ 19:00
    Jiří Toncar, přednáška - povídání:
    Slované, náhled do tajuplné a méně známé historie

    ▶ 5.4. ~ 19:00
    hraní deskových her - přineste i tu svou

    ▶ 12.4. ~ 19:00
    Miloš Hobl, přednáška:
    Hnojení - pohled geochemika

A ještě prosba / poptávka: Hledáme starší knihovnu - ne moc hluboký kus nábytku na knihy, s posuvnými skly. Směníme třeba za "basu plzně"... :) Nemáte doma někdo takovou knihovnu náhodou přebytečnou?

Kde? Skály 36 (u Kváskovic, okr. Strakonice)

Zajímá-li tě více detailů k jednotlivým akcím, přinášíme je průběžně skrze sociální síť FeelTrees , nebo se poptej na emailu či telefonu.

TRŽIŠTĚ - každé setkání u nás prosím využívejte také ke směně, na místě je prostor na "vystavení" nabízeného a i časoprostor k vyslovení poptávek ;)

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.