Srdečně Vás zvu na povídání o počasí, o méně známém způsobu jeho předpovědi a jak ji dobře využívat.

Kdy a kde se bude se konat?

V neděli, 5. února od 11 hodin v on-line prostředí, kam se připojíte na pozvání prostým prokliknutím odkazu, který Vám zašlu po přihlášení.

Co se dozvíte?

  1. Co astrologická předpověď počasí nabízí navíc proti té běžné meteorologické, a co naopak neumí. Jak a podle čeho se předvídá.
  2. Stručný výhled na rok 2023:
    • podle ročních období: jaro, léto, podzim, zima
    • na jednotlivé měsíce podrobně: únor až prosinec 2023
  3. Výhled na průběh klimatické změny: Jak jsem v roce 2015 přišla na to, že bude od 2015 do 2018 sucho a jak se bude počasí měnit v letech 2025-2035 

Závěrečná doporučení a diskuse:

  • Co a jak pěstovat pro bohatou a pestrou úrodu v roce 2023
  • Vhodné týdny pro dovolenou v ČR

Jak se přihlásit?

Napište mi prosím mail, pokud jej zatím nemáte, můžete využít kontakt v LETSu. Ti z Vás, co tam zatím nemají přístup, a také by se rádi zúčastnili, prosím napište mi SMS na 724 šestset90 7třicetosm. Domluvíme se.

Pozor počet účastníků je omezený na 10. Přihlaste se tedy co nejdříve. Pokud se Vás přihlásí o dost více, pokusím se povídání reprízovat.

Těším se na Vaše dotazy

Anna 

Milí příznivci soběstačného žití,

naše další setkání v roce 2023 proběhne ve středu 1. února od 18 hodin v Cassiopeie.

Nápady pro výměny: Poohlédněte se po knihách, které je třeba poslat dál. Hudební nástroje, nevyužívaní pomocníci v kuchyni či domácnosti či jiná technika, ke které jste si nenašli vztah. To vše může někomu jinému udělat radost. Potřebujete opravit svetr, nářadí, studovat další cizí jazyk, naučit se vyšívat, prořezávat stromy či pracovat s motorovou pilou? Proč ne! Napište svá přání a nabídky do LETS.

Tématem pro únorové setkání bude vzájemná inspirace, výměna tipů a triků, předání zkušeností, jak efektivně využívat čas dlouhých zimních večerů: práce, studium, relaxace, společenské a kulturní události, ozdravné kúry a další.

Těším se na společné „dobíjení baterek“

Tak jako se nám už mnohokráte protnul život BuďSobu s aktivitami Akademie soběstačnosti (schválně, použijte vyhledávání článků zde na budsob.cz), zjišťujeme, že udržujeme směr i s dalším smělým projektem okolo Robina Čumpelíka a tím je Inovace republiky.

Po delší pauze proběhne táborské setkání. Jste srdečně zváni k výměně svých výtvorů, výpěstků, věcí nebo jen sdílení dobré nálady a zkušeností na téma soběstačnost. Sejdeme se ve středu 17.8.2022 v 17h u Filipů, čp. 74, Dražičky (PSČ 391 75). Těšíme se, za Tábor Karolína

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.