Kontakt

Chcete-li nás kontaktovat a pro bližší informace pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

(Pozn.: Chcete, aby Vám naše odpověd dorazila: Použijte jiný email, než Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..)

 

Jste tu poprvé?

Tak navštivte stránku s návody Návody

 

Společně sdílené hodnoty 

Co nás spojuje? Proč to děláme? Dokument Společně sdílené hodnoty neboli manifest BuďSobu k přečtení zde: Společně sdílené hodnoty

 

Pravidla

Registrací souhlasíte s pravidly a podmínkami služby.

Souhlasíte s tím, že se registrujete dobrovolně a ze své vůle.

Dále souhlasíte, že se pokusíte zvolit bezpečné heslo a budete ho uchovávat v tajnosti. Jste odpovědní za všechno, co se stane prostřednictvím Vašeho účtu, vyjma případu, kdy ho uzavřete nebo nahlásíte jeho zneužití. Souhlasíte, že budete udržovat své osobní údaje aktuální a pravdivé. Souhlasíte, že ke všem informacím a osobním údajům, které poskytnete, můžeme přistupovat, uchovávat je a zpracovávat. Souhlasíte, že poskytnete pouze obsah a informace, které nejsou nezákonné a neporuší ničí práva. Souhlasíte, že budete dodržovat všechny platné zákony (např. zákon na ochranu osobních údajů, zákonů na ochranu duševního vlastnictví, zákonů na ochranu před nevyžádanou elektronickou poštou atd.) a že budete Vaše údaje udržovat aktuální.

Dále souhlasíte, že Vás na uvedené kontaktní údaje můžeme kontaktovat, detaily viz Ochrana osobních údajů:

- provozovatelem systému za účelem nutných informací technického či organizačního rázu, tento druh komunikace nelze z technických důvodů zrušit, pokud s ním nesouhlasíte neprodleně opusťte tyto stránky a v případě, že již máte účet vytvořen, žádejte jeho zrušení.

- automaticky za účelem notifikací o nových článcích, tento druh komunikace lze kdykoliv odhlásit aniž by to mělo vliv na funkčnost služby. Pokud si přejete tento druh komunikace odhlásit kontaktujte podporu na webu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.a uveďte své uživatelské jméno a o co žádáte, nebo si notifikace sami zrušte zde.

Dále potvrzujete, že jste byl/a informován/a o skutečnosti, že Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele. Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.

Ochrana osobních údajů

Další informace k ochraně osobních údajů naleznete zde

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.