Milí přátelé,

blíží se druhá středa v měsíci, a je tady první naše pravidelné setkání v roce 2023, které proběhne opět ve Strakonicích v Čajovně Na Půdě 11.1. 2023 od 17 hodin.
Jste všichni srdečně zváni.
Během setkání vždy funguje i náš lokální výměnný systém LETS, přineste máte-li na výměnu vlastní výrobky, zavařeniny, kompoty, oblečení,....
Ke zpříjemnění večera si přinesme i nějaké malé dobroty, mohou být nasladko i naslano. O nápoje se postará pestrá nabídka čajovny.
Přijďte popovídat o tématech, která Vás zajímají, přijďte obohatit a inspirovat ostatní o své vlastní zkušenosti.
Těšíme se na Vás

Vážení a milí,

stále něco starého končí a něco nového začíná. A nám začne první schůzka v roce 2023 ve středu 4. ledna v 18 hodin v Cassiopeie. Jste všichni srdečně zváni.

Vezměte si sebou diáře, skvělé nápady, dobrou náladu i dárky, kterými se dárce netrefil do potřeb obdarovaného. A nenechte doma příbuzné, přátelé ani sváteční dobroty, na které jste již nestačili.

Jaké si to uděláme, takové to budeme mít

Vážení přátelé,

a je tady předvánoční setkání příznivců BuďSobu ve Strakonicích, které se uskuteční ve středu 14.12.2022 v Čajovně Na Půdě od 17 hodin.

Pojďme si večer užít a každý i přispět nějakou maličkostí ze své kuchyně, přinesme něco malého na ochutnání na společný stůl. O nápoje se postará pestrá nabídka čajovny.

Bude tady i ideální příležitost pro naše výměny, tak popřemýšlejte co přinést a nabídnout.

A je tady prosinec, poslední měsíc roku. Tvoříme a sháníme dárky pro své nejbližší, pečeme i vaříme.
Vytváříme si okolo sebe milou a pohodovou atmosféru, užíváme advent. Každý z Vás určitě má nějaký svůj oblíbený recept, který každý rok na Vánoce opráší-:) Mohou to být oblíbená vosí hnízda, originální bramborový salát nebo třeba i domácí vaječný koňak-:)
Přineste prosím tento recept, vzájemně posdílíme, vyměníme, obohatíme se navzájem.

Přiďte si večer užít.

 

Dne 7.12. 2022 od 18:00 hodin se koná v Čajovně Na Půdě ve Strakonicích posezení pod názvem ,,Cesta přes dvě pekla", večer s Františkem Langmajerem na téma Závislost na alkoholu a co s tím.

Zazní zde nejen osobní zkušenosti, ale bude i dostatek prostoru na kladení otázek.

Jste srdečně zváni.

Milí velcí i malí Buďsobáci,

Rok uběhl rychle a přiblížil se čas oslav a rozjímání. Přijďte si užít advent do Cassiopeii v neděli 4. 12. 2022, od 15 hodin.

Prosincové sváteční setkání mívá nejkrásnější atmosféru, tak neváhejte a vezměte s sebou nejen děti ale třeba i rodiče a prarodiče, přátelé či dobré známé. Právě proto byly Vánoce „vynalezeny“.

Tradiční součástí setkání v závěru roku je vánoční jarmark z našich výrobků. Letos se jej také mohou se svými výtvory rovnoprávně účastnit Vaše děti. Drobnosti na výměnu, které potěší dětská srdce, jistě doma najdete či vyrobíte.

Společně budeme hodovat z toho, co kdo donese aneb napečené cukroví, pikantní pomazánky či dokonce punč, vše vítáno.

Komu se nechce či nedaří cokoliv vytvářet, může přijít zahrát a zazpívat, poslechneme si rádi nejen koledy.

Jste všichni srdečně zváni

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.