Akční pozvánka na tuhle neděli! Milí sobí přátelé, na vědomost se dává, že tuto neděli 27.9. je akce ve Věžovaté Pláni na opravu střechy mojí stodoly! Od 10 hodin dopoledne, do kdy chcete... Kdyby moc foukalo, můžeme dělat dřevo nebo se jen hřát u kamen, kdyby moc nefoukalo tak bude i ohýnek venku. Prosím určitě dejte vědět kdo chcete v tomto báječném termínu před sv. Václavem dorazit (773212604), někteří kmenoví účastníci to již přislíbili  (Komár s rodinou, Jenda s Miriam), ale kvůli počtu buřtů a míst u kamen by bylo fajn být trochu v obraze. Má být chladno a větrno, avšak snad ne deštivo, doufám ani nachumeleno.Na krásnou pracovně - společenskou viděnou se těší Iva*k

Attachments:
Download this file (IMG_8769.jpg)IMG_8769.jpg[ ]Iva Kočíková2983 kB

Milí přátelé,


srdečně vás zveme na srpnové setkání 5.8. od 18 h do ekocentra Cassiopeia
Na přání proběhne krátká přednáška Anny Ambrožové na téma semenaření, co pěstovat na podzim, jak být i v zimě více soběstačný.. O své zkušenosti se s námi podělí také Martina Filipová a Tomáš Smrž. 
 
Jestli máte zájem o nějaká další témata týkající se soběstačnosti nebo pokud můžete nabídnout nějaké praktické zkušenosti, dejte vědět na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Těšíme se!

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.