Milí přátelé,

únorové setkání bude již tradiční, uvidíme se v 18 hodin v Cassiopeie, Jizerská 281, České Budějovice.

Inspirace pro výměny: Únor je čas prohledat spíž, sklep či půdu a nabídnout, co tam najdete navíc. Skalní pěstitelé v zimě dále sklízí, např.: topinambury, kapustu, pór, mrkev, celer, řepu, ředkvičky. A jestli nemáte ještě všechna semínka, zajímejte se o Semínkování. V Letsu najděte nebo nabídněte také něco zdravého, něco na posílení imunity či kondice. To se hodí, protože únor je také čas dobrých zvyků a začátku půstu.

Téma schůzky: Náš Lets systém – jeho efektivní využívání, přihlášení a pravidla používání

Něco Vám na Lestu nejde? Nebo se Vám honí hlavou důležité otázky jako:

 • Jak založit Potřebu či jak na Nabídky, kolik je jich vhodných nebo možných, co všechno může být v nabídce? Jak přidat fotky?
 • Co si představit pod pojmem 1 sob? Co když chci vyměňovat přes Lets, ale nechci používat soby? Musím používat soby, není lepší vyměnit na přímo? Nebo rovnou se vzájemně obdarovávat?
 • Všimli jste si, že aktuální nabídky a poptávky Vám přijdou mailem vždy před schůzkou? Víte, kdo na tom pracuje?

Přijďte se zeptat na tuto schůzku, odpovím Vám já nebo kdokoliv z přítomných zkušenějších uživatelů. Vlastní notebook, tablet či mobil doporučujeme s sebou.

A než se sejdeme, poslechněte si např. povídání o lokální měně s Františkem V.

Těším se na setkání

AnnaA

Milí přátelé a kamarádi, známí i zatím ještě neznámí,
zveme na první letošní setkání ve středu 10.1. od 17hod. v Čajovně Na Půdě (U Sv. Markéty 118) ve Strakonicích, které tentokrát proběhne časově paralelně se setkáním v ČB.

Vybavte se, prosím, nabídkou všemožného, nezapomeňte na místě poptat, co právě potřebujete/sháníte. A jako vždy, je milé vzít s sebou i nějakou tu dobrůtku na společný stůl.

těšíme se na vás
Martina a Franta (Infernits)

Na co se konkrétně v nejbližším čase těšíme?

 • 5.1. od 18:30
  Miloš Hobl, přednáška + diskuze: 
  Peníze celého světa II
  Brettonwoodský (měnový) systém
  - dolar, zlato, ostatní měny a vazby

 • 12.1. od 18:30
  Anna Ambrozová (mezihvezdami.cz): 
  Astrologická předpověď počasí na rok 2024
  + diskuse

 • 19.1. od 18:30
  Hraní deskových her
  /přijďte si zahrát, přineste i své oblíbené hry/

 • 26.1. od 18:30
  Promítání + diskuze: Jednotka intenzivního života
  ukázka na www.1url.cz/@jednotka-intenzivniho-zivota

Kde? Skály 36 (u Kváskovic, okr. Strakonice)

Zajímá-li tě více detailů k jednotlivým akcím, přinášíme je průběžně skrze sociální síť FeelTrees , nebo se poptej na emailu či telefonu.

TRŽIŠTĚ - každé setkání u nás prosím využívejte také ke směně, na místě je prostor na "vystavení" nabízeného a i časoprostor k vyslovení poptávek ;)

Milí Buďsobáci,

první setkání v roce 2024 se posouvá až na druhou středu to jest 10.1. a sejdeme se jako obvykle v 18 hodin v Cassiopeie, Jizerská 281, České Budějovice.

Inspirace pro výměny: K vhodným lednovým výměnám patří jistě semínka. Nabídněte je, poptejte, přihlaste se na další ročník semínkování nebo ke společnému objednání u Martiny F. Na schůzku můžete vzít sebou také vánoční dárky, které sice skončily pod Vaším stromečkem, ale asi to Ježíšek nějak popletl: příliš velký svetr, příliš malé boty, příliš cokoliv, jen ne akorát pro Vás. Ukažte ten pěkný kousek přátelům a ušetřete za poštovné :). Knihy i sportovní potřeby přijdou vždycky vhod. Přeborníci přes biopěstování se určitě rádi pochlubí s čerstvou lednovou sklizní.

Téma lednové schůzky: Na začátku roku opět můžeme něco společně naplánovat: třeba termín sněmu či termín semínkování. Bude se hodit přes zimu nějaké vzdělávání – nabídněte svůj kurz a hned s nějakým datem. A před tím si trochu zafilozofujeme ...

Filozofická hodinka opět začne s hodinovým předstihem tedy od 17:00. Téma tentokráte také navazuje na Vánoce: Rodina a naše chování v rodině.

Těším se na setkání

Milí přátelé a kamarádi,
srdečně vás zveme na předvánoční setkání ve středu 13.12. od 17hod. v Čajovně Na Půdě (U Sv. Markéty 118) ve Strakonicích.

Vybavte se, prosím, vánoční nabídkou všemožného dárkově naladěného a nezapomeňte na nějakou dobrůtku na společný stůl - máte-li napečeno cukroví, rádi ochutnáme ;)

Projděte si nabídky a poptávky ostatních v LETS a dohodněte si výměny.

těšíme se na vás
Martina a Franta (Infernits)

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.