Milí přátelé,

po předlouhé době se zase oficiálně bude konat setkání v Českých Budějovicích v Cassioppeie. Přijďte jako obvykle první středu v měsíci, tedy 2.června v 18 hodin. 

A jestli máte chuť aktivněji zasahovat do dění v Buďsobu, využijte možnosti na Sobím sněmu tuto neděli v Nových Hradech. 

Krásný jarní čas přeje Zuzka

Hola hej,
nechce se tomu skoro věřit, ale přišel čas na další Sněm (dříve jsme mu říkali OpenSpace). Minulý rok 3 termíny nevyšly, ale napočvrté to už prostě dáme! ;)

Poslední doba nám ukázala, že jdeme s BuďSobem a LETS správným směrem, jen by to ještě chtělo být si jistější v kramflecích, zbytečně se hned netřást před hlasy falešných autorit, které se snaží velet, kdy, kam a kdo může strčit frňák. Tím spíše, když pravidla určují ti, kdo je nejčastěji přešlapují. Tím spíše, když smysl mnoha nařízení bývá častokráte nekrytě lobby až populismus. Ale nechci z této frakce společnosti všechny a všechno házet do jednoho pytle, nic není černobílé.

A tak raději ke Sněmu, ten letošní bychom rádi malinko jinak, rokovat a hodovat - to samozřejmě ano :), ale mohli bychom se pro tentokrát více pověnovat věcem, které už z dřívějška rozjeté jsou a spíše potřebují dotáhnout či vyladit. A jsou tam i velké věci. Pokud řešit něco vyloženě nového, pak to, co nám přinesl první rok "pandemie" a jak se se situací lépe popasovat. Celkově tedy navrhujeme řešit méně témat, než-li bývalo zvykem a projednávat bychom mohli všichni vše společně.

Zde jsou zápisky z posledních dvou let (2018 a 2019), rozhodně to projděte, alespoň pro oživení:
https://www.budsob.cz/domains/budsob.cz/attachments/article/742/zapis_OpenSpace_21_4_2018.pdf
https://www.budsob.cz/domains/budsob.cz/attachments/article/897/zapis-velky-sobi-snem-2019.pdf

BuďSob se relativně nedávno rozrostl o buňku v Nových Hradech a jelikož je Sněm záležitostí putovní, bude tentokrát právě tam. Všem novohradským buďsobákům se tak naskýtá ideální příležitosti k seznámení s BuďSobem a budeme rádi, jestliže ji využijí a přispějí k dalšímu utváření BuďSobu i svým hlasem.

Bude príma, dáte-li nám vědět (na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel.: 606441166) kdo se chcete zúčastnit. Ať už pro snadnější organizaci, ale i kvůli možným směnám.

Tedy kdy a kde?
30.5.2021 od 10. hodiny
zahrada Komunitního centra v Nových Hradech

Další info pošleme za týden, buďte na příjmu.

Přejeme krásné jarní dny
Infernits (Franta a Martina)

Akční pozvánka na tuhle neděli! Milí sobí přátelé, na vědomost se dává, že tuto neděli 27.9. je akce ve Věžovaté Pláni na opravu střechy mojí stodoly! Od 10 hodin dopoledne, do kdy chcete... Kdyby moc foukalo, můžeme dělat dřevo nebo se jen hřát u kamen, kdyby moc nefoukalo tak bude i ohýnek venku. Prosím určitě dejte vědět kdo chcete v tomto báječném termínu před sv. Václavem dorazit (773212604), někteří kmenoví účastníci to již přislíbili  (Komár s rodinou, Jenda s Miriam), ale kvůli počtu buřtů a míst u kamen by bylo fajn být trochu v obraze. Má být chladno a větrno, avšak snad ne deštivo, doufám ani nachumeleno.Na krásnou pracovně - společenskou viděnou se těší Iva*k

Attachments:
Download this file (IMG_8769.jpg)IMG_8769.jpg[ ]Iva Kočíková2983 kB

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.