Seznam článků

Vážení, posíláme dost alarmující zprávu. Chystá se novela zákona č. 94/2021 Sb., o mimořádných opatřeních při epidemii onemocnění COVID-19 a o změně některých souvisejících zákonů (tzv. pandemický zákon), kterou předložila vláda ke schválení ve zrychleném čtení. Současný pandemický zákon končí svou platnost na konci února, avšak tato novela jej má nahradit na dobu neomezenou! Již předchozí verze byla minimálně rozporuplná a je dobře, že dožívá. Nenechme ožití další, ještě horší. Musíme být proto bdělí a aktivní právě teď!

- Zasíláme video, ve kterém je stručně řečeno, jaké změny se chystají: https://1url.cz/@video-panda
- Přikládáme výzvu od pana Tomáše Nielsena, kterou zaslal všem poslancům a senátorům, v níž je dopodrobna sepsáno, proč takový zákon není v pořádku a jaká jsou jeho rizika.
- Přikládáme i platné znění novely s vyznačením změn.

Hlasování o novele proběhne již toto úterý 25.1. 2022

Co pro to můžeme udělat my, občané?
Pište poslancům a senátorům: Vzor dopisu: https://t.ly/poslancum
Pište jednotlivě, hromadné e-maily se nedoručí. Přikládáme e-mailové adresy.
Zúčastněte se demonstrací v Praze. Aktuální detaily akcí si prosím vyhledejte. Bude jich tento týden nejspíše několik. První začíná v úterý 25.1. od 9hod. na Malostranském náměstí, před PS a bude pravděpodobné celodenní.
Podepište petici: https://1url.cz/@petice-panda

A nezapomeňte, že rozdíl mezi možným a nemožným je jen otázkou lidského odhodlání.

Attachments:
Download this file (emaily-poslancu-2022.pdf)emaily-poslancu-2022.pdf[ ]Martina a František Vávrovi194 kB
Download this file (Panda_nov_01_2022_zmeny-1.pdf)Panda_nov_01_2022_zmeny-1.pdf[ ]Martina a František Vávrovi247 kB
Download this file (vyzva_pand_zakon_ProLibertate.pdf)vyzva_pand_zakon_ProLibertate.pdf[ ]Martina a František Vávrovi371 kB

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.