Jste tu poprvé? Prohlédněte si návod na vytvoření a správu svého účtu na budsob.cz

Vytvoření uživatelského účtu

Pokud jste tu poprvé a chcete se zapojit do spolupráce na našich stránkách je třeba se zaregistrovat, pomocí menu Uživatel vpravo:

Po registraci máte možnost editovat své nastavení v sekci Uživatelské menu:

Komentáře k článkům, diskuze, fórum

Dále máte po přihlášení možnost vždy za článkem komentovat články a zapojit se do Diskuze:

A nebo rovnou vstoupit do Diskuzního fóra:

LETS - lokální výměnný systém

Pokud se přejete zapojit do našeho lokálního výměnného systému, využijte odkaz LETS v horní části obrazovky. Na následující stránce se dočtete detaily. Otevření LETS:

Psaní článků na budsob.cz

Pokud si přejete mít možnost editovat a přidávat články, zašlete prosím žádost na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Při přidávání nových článků nezapomeňte vybrat sekci a kategorii pro článek, připadně ho zobrazit na titulní stráně (Hlavní - Ano):

 

Pokud by Vám chyběla potřebná sekce a kategorie v menu, napište žádost na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

U každého článku je také možné přidat přílohu (ADD ATTACHMENT):

Vyberte požadovaný soubor, nebo na něj vložte odkaz (typy souborů jsou z bezpečnostních důvodů omezeny, pokud by jste potřebovali povolit jiný typ souboru napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

 

Přidané přílohy jsou pak ke stažení pod článkem

 

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.