Náš spřátelený bezobalový obchod Trvalé pytliště najdete od příštího týdne otevřený každý všední den od 10 do 18 hodin.

Chcete zažít soběstačné dobrodružství? Vymyslete si třeba, že dovezete kamion šťavnatých, šetrně pěstovaných melounů z Ukrajiny, protože v Čechách takové a tímto způsobem nenapěstujete. Stačí jen zajet někam ke Krymu, ochutnávat až najdete pěstitele, kteří mají ty správné melouny, domluvit sklizeň, celé to zainvestovat z rodinných úspor, naložit plný kamion, párkrát čekat na hranicích, zda vám u celní správy vůbec projdou, pak v noci přijet, zburcovat všechny sousedy co mají volné ruce, těch 22 tun kulatých věcí složit do rána pod hvězdami... a pak...?

Melouny jsou tady, už velice blízko vás, u Kaplice. Jsou dobré a nevydrží věčně. Přijeďte si pro ně, nebo si ony přijedou pro vás:)

Více na https://sites.google.com/site/kavunklub/

nebo na LETSu - Alusenka (739 449 232, 732 302 759)

Podkategorie

Tipy na zajímavé knihy

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.