Knihovna se rozrůstá každým měsícem a mnoho knih, tentokrát je tu nově mnoho nových encyklopedií, krásných pohádkových knížek a další. Přijď si třeba směnit již přečtené.

Co se týče akcí, tak v září se zase nudit nebudeme :) Zajímá-li tě více detailů k jednotlivým akcím, přinášíme je průběžně skrze sociální síť FeelTrees , nebo se poptej na emailu či telefonu.

 • 1. 9.
  hliněné stavitelství v teorii i praxi II
 • 8. 9.
  přednáška Jardy Kráma: otužování
 • 15. 9.
  otevřená beseda - přineste téma k diskuzi
 • 22. 9.
  přednáška Miloše Hobla: meliorace
 • 29. 9.
  beseda / promítání: vychytávky internetu II

-

Kde: Skály 36 (u Kváskovic, okr. Strakonice)

tel.: 721 030 682
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PS: Pokud se k nám chystáte, určitě budeme rádi, když nám dáte vědět. Je pak šance, že pomůžeme propojit spolujízdu ;)

PS2: Stále poptáváme šikovné dobré duše, kteří by se chtěli podělit o své vědomosti / dovednosti s ostatními, ať už formou přednášky (je k dispozici projektor pro foto/video) nebo besedy, ideálně obojího. Zajímají nás témata okolo soběstačnosti, permakultury, trvalé udržitelnosti, apod.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.