Naše strakonicko/volyňská setkání jsou tak pravidelná, že už ani pravidelnější býti nemohou, sejdeme se tak, jako pokaždé, druhou středu v měsíci ve Strakonicích v Čajovně Na Půdě, t.j. 9.11.2022 od 17hod. Přijďte si podiskutovat tématech, která vás zajímají a obohatit ostatní o své vlastní zkušenosti.

Během setkání funguje i náš lokální výměnný systém LETS - přineste na výměnu s ostatními výpěstky ze zahrádky, vlastní výrobky, zavařeniny, podzimní a zimní oblečení, ...

Pokud rádi pečete či vaříte, klidně přineste nějakou pochutinu na společný stůl i na výměnu. O nápoje už se postará pestrá nabídka čajovny.

těšíme se na Vás
Martina a Franta - Infernits

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.