Zima v plném proudu a program na páteční večery u nás v knihovně je hotov opět na poslední chvilku... hihi :) To už je takový kolorit. Však se taky do poslední chvilky tvoří. Věříme, že to bude opět stát za to:

 • 2.2. od 18:30
  Hraní deskových her
  /přijďte si zahrát, přineste i své oblíbené hry/

 • 9.2. od 18:30
  Miloš Hobl, přednáška:
  Půda - pohled geochemika
  "Půda není jenom hlína."

 • 16.2. od 18:30
  Promítání + diskuze: Zkrocená zahrada
  ukázka na www.1url.cz/@zkrocena-zahrada
  "Svět se zbláznil a na hodně zvláštních věcí si tak nějak chtě-nechtě pomalu zvykáme. Přesto se dějí věci, které dokáží "překvapit"."

 • 23.2. od 18:30
  Marie Anna Rejšková, přednáška - povídání:
  Grafologie - jak odhalit charakter z písma
  "Povídání na téma jak odhalit charakter z písma. Komplexní metoda povahových vrozených i získaných vlastností. Jak pomocí písma včas odhalit rizikové chování, ale i kladné stránky osobnosti."

TIP na sobotu: Kromě pravidelných pátků se s vámi rádi uvidíme na stejném místě i v sobotu 10.2. na každoročním Semínkování, které připravuje Martina Filipová. Je to úžasná akce, se skvělými lidmi a s životadárným užitkem. Každá ruka /již od dětského věku/ je užitečná ;) PS: na místě bude i putovní semínkovna, tak se přijďte na jaro dovybavit

Kde? Skály 36 (u Kváskovic, okr. Strakonice)

Zajímá-li tě více detailů k jednotlivým akcím, přinášíme je průběžně skrze sociální síť FeelTrees , nebo se poptej na emailu či telefonu.

TRŽIŠTĚ - každé setkání u nás prosím využívejte také ke směně, na místě je prostor na "vystavení" nabízeného a i časoprostor k vyslovení poptávek ;)


tel.: 721 030 682
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PS: Pokud se k nám chystáte, určitě budeme rádi, když nám dáte vědět. Je pak šance, že pomůžeme propojit spolujízdu ;)

PS2: Stále poptáváme šikovné dobré duše, kteří by se chtěli podělit o své vědomosti / dovednosti s ostatními, ať už formou přednášky (je k dispozici projektor pro foto/video) nebo besedy, ideálně obojího. Zajímají nás témata okolo soběstačnosti, permakultury, trvalé udržitelnosti, apod.

Promítání filmů je realizováno ve spolupráci s KineDok. Projekt KineDok je organizován za finanční podpory: Kreativní Evropa MEDIA, Visegrad Fund, US Embassy, Státní fond kinematografie, Magistrát hlavního města Prahy.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.