Dokument jsem zařadila do kategorie Pozvánky, protože vás tímto zveme na životní akci Užít si blahobyt a nezemřít v marnotratnosti, která se koná vždy a všude. Každý už budete vědět, co dělat i nedělat, abyste se rychle zapojili ;) Účast je nutná a to nejlépe hned, omluvenky a výmluvy už Země nepřijímá!

Co dodat? Jsme rádi, že právě BuďSob je místem, kde díky rozvíjení vlastní soběstačnosti napomáháme společně k rychlejším změnám k lepšímu :)27.12.2021 - V tomto roce byl natočen film na toto téma s názvem K zemi hleď! (v originále Dont Look Up)

Doporučujeme jeho shlédnutí. Je trefný jak pro klimatickou krizi, tak i pro jiná témata, která jsou v současné době na výsluní.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.