Zveme všechny a především místní členy skupiny Buď soběstačný z Novohradska a okolí na vzácné každoroční setkání v Nových Hradech. Setkání se bude konat tradičně v Komunitním centru (Hradební 244, areál bývalých jeslí, suterén), v neděli 26. 11. od 14:00 hodin.

Přijďte si popovídat u čaje, seznámit se a předat své zkušenosti a inspiraci pro nastávající zimní čas (třeba co sklízet na poli pod sněhem, jak zpracovat natrpklé hrušky nebo jak udržet v sobě statečně štěstí :)) . Předvánočním doplňkem bude výroba papírových sáčků na dárky, tvoření hvězd z papírových pytlíků a jiné (vaše!) aktivity, které umíte a které vás nebo vaše děti baví tak, že byste nás je chtěli naučit.

Podpořte také lokální ekonomiku a přinesete na směnu své výrobky či výpěstky; oblečení, které vám již nesedí a jinému by mohlo posloužit; zajímavou knihu a jakékoliv věci, které by mohly někomu udělat radost jako vánoční dárek. Přineste prosím také něco dobrého k čaji, co bychom mohli dát na společný stůl.

Těšíme se na viděnou
Dita, Lusoa, Koka, Komár a další

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.