To, že toto čtete, znamená, že už jste se stali čtenáři. Proto si dovolíme doplnit možnosti, které systém čtenáři skýtá a nejsou zcela zjevné.

Kde články hledat

1) O nově vydaném článku se čtenář dozví tak, že mu přijde na e-mail. Delší články nebývají v mailu celé, pro jejich dočtení je třeba kliknout na odkaz na konci zprávy.

2) Každý článek má svoji tématickou sekci, pod kterou jej autor zařadil (např. Bydlení, zahrada, Návody,...) a často ještě i podsekci. Zde je článek zobrazen až do konce své platnosti, kterou určuje autor (může být neomezená).

3) Pokud autor nechal článek zobrazit v sekci "Hlavní", je článek zobrazen i na hlavní stránce webu.

4) Na hlavní stránce je navíc umístěn seznam odkazů na 5 nejnovějších článků a na několik nejčtenějších článků.

Články jsou řetězeny v chronologické posloupnosti. Takže je nutno pro plnou informaci projít celou posloupnost. Je to i proto, aby se předešlo duplicitě čtenářských podnětů.

 

Reakce na články

V různých rubrikách jsou uveřejňovány příspěvky, které nejsou předkládány jen k pasivní konzumaci. Dávají možnost reakce na publikované. Jak na to?

Lze se obrátit na autora uvedeného v záhlaví článku. Pokud autor nevložil kontaktní údaje přímo do článku, je možné ho oslovit pomocí kontaktního formuláře v systému LETS s doplňujícími dotazy, žádostmi o upřesnění nebo s doplňkem (vlastním článkem) k otevřenému tématu. Považujeme za (do jisté míry) povinnost autora čtenářskému podnětu vyhovět. Nebojte se toho.

S žádostí o zveřejnění čtenářovy reakce se lze obrátit i na moderátora sekce článků. Jeho přezdívka a e-mail je na začátku každé sekce, pokud tato nějakého moderátora má. Nemá-li žádného, nebo když nereaguje, můžete ještě oslovit svého sobařova průvodce či admina. Tady je na místě projevovat jistou zdrženlivost, aby tito, i tak dost zaměstnaní, nebyli zatěžováni příliš.

 

Funkce číst dál

Na hlavní stránce webu nejsou články vyvěšeny v plném rozsahu. Proto, pokud vás obsah zaujme, neváhejte použít funkci 'číst dál'. Povinnost číst dál není.

Pokud se vám článek líbil, můžete poslat autorovi symbolický 1 sob jako ocenění a zpětnou vazbu.

 

Pokud jste se dočetli až sem, pak jste už určitě čtenář Takže se těšíme na pokračování a jsme otevřeni vašim podnětům. Stávající systém, který by měl sloužit především vám, jistě lze zlepšovat. Obracejte se pro to na své průvodce, moderátory sekcí, admina či autory.

A když na to přijde, tak se nebojte i psát.

Související články:

Průvodce psaním článků

Technický návod pro psaní článků

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.