...aneb nestěžuj si, že to nikdo neudělal a udělej to. Máš nápady jak vylepšit BuďSob? Máš nápady, jak vylepšit svět kolem sebe, a Buďsob k tomu  využít? Tak na to právě čekáme. Nečekej na spasitele a začni.

Kromě vlastních nápadů jsou zde možnosti ujmout  se činností, které je zapotřebí dělat. Jak můžeš přispět?

Uspořádej setkání - na posledním openspace jsme se dohodli, že budeme kromě pravidelných středečních setkání pořádat i další setkání o víkendu na různých místech. Můžeš se tedy ujmout organizace a uspořádat setkání u sebe, nebo na nějakém jiném vhodném místě. Napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a dostaneš podrobnější informace a instrukce.

Starej se o místní buňku - zkušenost ukázala, že lepší než plakat, že v okolí nemám nikoho s kým měnit a sdílet, je začít lidi kolem sebe vyhledávat a motivovat. Tam, kde byl nějaký tahoun se objevily nové "buňky". Organizují vlastní setkání, starají se o místní členy, ... Chystáme úložiště, kde bude možné stahovat připravené letáky, pozvánky atd. , aby místní buňky měly podporu.

Moderuj téma článků - pokud téma, které tě zajímá nemá moderátora, staň se jím ty. Vkládej články svoje, nebo jiných pisatelů.

Ukázka z praxe: Iva se ujala organizace víkendového setkání u ní ve Věžovaté pláni. Akce přilákala nejen ty, kteří se zúčastňují stabilně, ale i ty, kteří bydlí poblíž, nebo prostě nemohou ve středu večer do Budějic. Přijela i delegace ze spřáteleného LETSystému  v Rakousku. A kromě obvyklých záležitostí jsme Ivě pořezali slušnou hromádku dřeva a pomohli opravit lavičku.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.