Každý může psát články. Odbornosti a zájmy máme velmi pestré a každý o tom svém může něco sdělit ostatním. Pišme proto články.

Jak by takový článek měl vypadat? Měl by nějak souviset se soběstačností, nebo přidruženými tématy. Měl by být víc zaměřen na téma, než na osobní názor autora. To neznamená, že autor nemá vůbec vyjádřit svůj názor. Spíš by potřeba vyjádřit svůj názor neměla být motivací k napsání článku (snad s výjimkou "filozofických zamyšlení").

Jak na to? Občasné články je možné posílat moderátorům jednotlivých témat, nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kdo by chtěl psát články častěji, nebo moderovat téma, které je mu blízké, mohou mu být adminem přidělena práva na psaní článků. Může potom psát články bez cizí asistence, nebo přímo dohlížet na svoje téma.

Příkladů z praxe je na našem webu jako šafránu. Umíte něco zajímavého co souvisí se soběstačností? Vypěstovat řepu? Udělat kozí sýr? Vyrobit mýdlo? Tak si to nenechte pro sebe a napište návod. Máte potřebu ostatním něco důležitého sdělit třeba o energetice nebo stavu půdy? Sem s tím! Možnosti dalece přesahují moji fantazii, takže další nápady bych už nechal na vás...

 

Podrobnější návod na psaní článků najdete zde:

Průvodce psaním článků

 

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.