Milí přátelé, zejména vy, kteří jste přátelé a chovatelé zvířat domácích, hospodářských či divokých...
V našem kraji žije a pracuje odborník na veterinární homeopatii, tedy obor mnohými zcela netušený. Je to náš kamarád MVDr. Michal Jiřička. Je z Bošic u Čkyně, ale má pracoviště i v Budějovicích. S jeho vědomím a svolením vkládám tuto zprávu.

Bude-li zájem o jeho služby, Michal se rád  s jejich nabídkou zapojí do stáda (tj. mj. bude léčit za soby). Nabízí i obecné přednáškové seznámení s veterinární homeopatií. Nedávno měl také povedenou prezentaci na Pecha Kucha night ve Čkyni, kterou by mohl zreciklovat i pro PKN v jiném místě.

Michal praktikuje od konce 90. let, je předsedou Rady pro podporu veterinární homeopatie (www.veterinarnihomeopatie.cz) a lze o něm na internetu nalézt i lecos dalšího. Omezím se proto jen na jednu svou zkušenost, kdy uzdravil kůzle narozené s jakousi neurologickou poruchou, které první měsíce života sotva stálo na brklavých nožkách, často i padalo a všeobecné doporučení bylo zavolat řezníka.

Tak pevné zdraví veškeré fauně.

Tomáš, Mít rád, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakty na Michala:
mobil: 775 577 057
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.