Milí zahrádkáři, zahradníci,
sotva nám skončila sezóna, začíná, s menším nabráním sil, další :) Ještě máme ve skleníku loňské pórky a celery a další mláďátka už se smějí za okny v květináčcích.

A aby nám šlo všechno to setí, sázení a přesazování, stříhání a rýpání s úsměvem a pěkně od ruky a od nohy, pusťme si k tomu třeba tuhle veselou Zahradnickou Píseň od Cocoman a MessenJah:"Tak sázej, ať roste to mocně" ;) Přeju nám všem plné zahrady, lednice, sklepy i spíže...

Martina (Infernits)

PS: Nezapomeňte si doplnit semínka a sazeničky v nabídce LETS: https://lets.budsob.cz/cs/offers/42 , případně vykrýt poptávku někoho jiného: https://lets.budsob.cz/cs/wants/42

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.