Na podzimním setkání 14-17.9. 2018 budeme z kulatin stavět konstrukci pro skleník, dřevěnou léčebnou pyramidu a dodělávat ploty. Za pomoc si odvezete spoustu zážitků, zkušeností a třeba i potkáte nové přátele. Uvidíte ostrovní solární systém, bezorbovou zahrádku, šetrné hospodaření s vodou a život v souladu s přírodou. Bude čas sklizně, tak se rádi podělíme i o jablka, hrušky a ořechy. Během dne bude k dispozici koupání v přírodním jílovém jezírku (podle stavu vody) a prostor pro cvičení a meditace.

Odpolední a večerní program:     

Hosté - Marek Hašlar(terragram's) a VIMAZU

Terragram's (přednáška a ukázka)

Obnova přirozeného potenciálu krajiny, skrze osobní transformaci. Práce s energií krajiny(krajinotvorba), diagnostika prostoru, elementární technologie a harmonizace. Jak začít spolupracovat s krajinou, jak komunikovat s bytostmi místa.

VIMAZU sound system (Sir Makk & Madam Lily)

mini koncert + live set + DJ´s - new basse, electro pop, deep house, break beat, dub step...

Macrame workshop

Výměna zkušeností, semínek a odkopků

Posezení u ohně a oslava přírody

Ochutnáte grilované vege ňamky a domácí jablečné pyré s pudinkem

Jamování, muzika, tanec

              

Ubytování ve vlastních stanech. Vařit se bude společně vegetariánská strava.

S sebou dobroty na společný stůl, hudební nástroje, příbor, ešus, hrníček, baterku.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zionfarm, Kakovice 12

Attachments:
Download this file (Zpátky k přírodě14-17.9.2018 (4)-1.jpg)Zpátky k přírodě14-17.9.2018 (4)-1.jpg[ ]Frantisek Jaros282 kB

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.