Zveme na další z cyklu putovních sobích setkávání tradičně v SOBotu, tentokrát v Katovicích u Františka Langmajera.

Kdy: sobota 18.8.2018 od rána
Kde: Katovice, u kolejí: https://mapy.cz/s/2Wrd2

Jelikož by František chtěl všechny zúčastněné pohostit, nahlaste se mu prosím na email (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo telefon (723 038 674), aby věděl s kolika lidmi počítat. Nicméne drobné přilepšení z vaší vlastní kuchyně, jak je v BuďSobu dobrým zvykem, je samozřejmě vítáno.

Na programu bude prohlídka permakulturní zahrady s výkladem. Práce šlechtí, takže pracovním úkolem bude pomoci Františkovi se dřevem na zimu, ke zpracování je připravena hranice dřeva. Pilu, sekeru či kalač vezměte s sebou, ruce v každém případě. Dětská práce není zakázána ani na škodu.

Po práci možnost zaslouženého koupání v řece Otavě. Přespání možné ve vlastním stanu. Neminou nás ani ostatní tradiční atributy sobích setkání: přivítání s novými tvářemi v BuďSobu, předávání produktů v LETSu, diskuze u ohýnku, ...

Povídání s Františkem na TV Natura, 1. a 2. díl:

http://www.tvnatura.cz/archiv/video/123-permakultura-frantiska-langmajera-1-dil

http://www.tvnatura.cz/archiv/video/173-permakultura-frantiska-langmajera-2-dil

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.