"OPEN SOURCE"

Přijeďte s námi tvořit permakulturní zahrady na ostrovní farmu.

ZIONfarm 5-9.7. 2018

Využijte možnost zažít inspirativní víkend na samotě u lesa. Za pomoc na farmě Vám vše rádi ukážeme a vysvětlíme. Uvidíte ostrovní solární systém, bezorbovou zahrádku, šetrné hospodaření s vodou a život v souladu s přírodou.

 Máme v plánu opravy plotů, čištění lesa, hrabání trávy na mulč, mulčování, sázení nových keřů, přípravu materiálu na dětské hřiště a jiné permakulturní činnosti.

Během dne bude k dispozici koupání v přírodním jílovém jezírku (podle stavu vody) a prostor pro cvičení a meditace

Odpolední a večerní program:

Jamování, muzika, tanec

Letní kino

Macrame workshop

Výměna zkušeností, semínek a odkopků

Posezení u ohně

Oslava přírody

Ochutnáte grilované vege ňamky a Zelené ovo smoothie z divokých bylin

Zionfarm, Kakovice 12, Mirovice 398 06, Jižní Čechy, Okres písek 

FB - ZIONFARM  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tel: 777 364 066

 

Attachments:
Download this file (Zpátky k přírodě 5.-9.7.2018 (v7).-1.jpg)Setkání v přírodě (letní open source)[Pozvánka]Frantisek Jaros236 kB

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.