Informace pro ty, kteří chtějí myšlenkou nebo činem přispět k tomu, aby svět kolem nás byl zase o kus blíže našim ideálům.
Krátké shrnutí z povolebního setkání Změny a Klíčového hnutí a dalších spojenců 14. listopadu z pera Michala Halada a Hanky Gabrielové:

Byli jsme nadšeni z počtu zúčastněných osob i stran, ale ještě víc z kvality a síly jednotlivých osobností a čistoty a společné energie úmyslů, které tam vznikly.

Celkem se nás sešlo 24 osob. Zúčastnili se nezávislé osobnosti a zástupci 7 sdružení:

BuďSob (Martina Filipová)

Klíčové hnutí (M.Halada, L.Šantek, M.Štandová a další)
Pirátská strana (Ivo Vlasatý)
ProAlt (p. Hořčica a další)
Politické hnutí Změna (p. Korytář, Hanka Gabrielová a další)
Strana Zelených (Karol Lesný, Jří Guth a další)
Úsvit (p.Sikora)

Dovolíme si stručně shrnout to co nás spojuje a jaké jsou naše cíle:

1. Chceme měnit svět k lepšímu
2. Chceme se v tomto úsilí spojit - vytvořit společnou platformu
3. Naším prvním konkrétním velkým cílem je úspěch v komunálních volbách v Českých Budějovicích

Způsob jak Jan Korytář řídil debatu nám připadal dobrý a chceme v něm pokračovat.
Další společné setkání bude 5.12.2013 v 18:00 v restauraci Spirála. Na programu bude zejména shromáždění témat (co chceme změnit, kauzy ...), kterým se věnovat a způsob společného fungování a tvoření.

Setkání je otevřené nově příchozím.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.