Dubnové setkání lidí okolo BuďSobu ve Strakonicích je za rohem. Místo a čas je tradiční - v Čajovně Na Půdě (U Sv. Markéty 118), 12. 4. 2023 opět od 17. hod.

Minule jsme nakonec debatili nejvíce o chlebu a tak předchozí navržené téma k diskuzi zopakujeme: Měny celého světa. Lidstvu se téměř všechno vrací v cyklech, zde se zdá mechanismus jiný a historie rázem tak moc neznamená. Pojďme si připravit otázky a zkusme si je společně zodpovědět.

  • Během setkání funguje i náš lokální výměnný systém LETS - přineste na výměnu s ostatními výpěstky ze zahrádky, vlastní výrobky, zavařeniny, oblečení, nebo cokoli i použité, co by mohlo být ostatním k užitku.
  • Pokud rádi pečete či vaříte, klidně přineste nějakou pochutinu na společný stůl i na výměnu. O nápoje už se postará pestrá nabídka čajovny.
  • Semínka pro letošní výsev mohou být ještě aktuální.
  • Sazeničky zeleniny jsou ve školkách, tak rozmyslete, co kdo budete chtít letos sázet a včas si je případně zamluvte.
  • Sazenice stromů a keřů mají poslední jarní šance na stěhování. Drobnější klidně dovezte, ty větší nabídněte přes LETS na webu ;)

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.