Vážení přátelé,

přijďte si užít pravidelné setkání, které se uskuteční ve středu 5. 10. 2022, v Cassiopeie od 18 hodin.

Téma říjnové schůzky: Zasloužíme si pár hodin opravdové pohody a tak trochu si připomeneme báječnou atmosféru loňského říjnového setkání v příležitostné kavárně a čajovně U Soba. Vezměte si proto s sebou kávu, pravý či bylinkový čaj, které Vás okouzlili natolik, že chcete nabídnout jejich ochutnávku i ostatním. Zdatné pekařky, cukráři či lahůdkáři jistě přispějí k příjemné atmosféře nějakou dobrotou.

Inspirace pro výměny: Sledujte pilně potřeby a nabídky v LETS, je tam nápověda přímo ukázková.

Fotovýstava na webu - loni na podzim se nám povedla moc pěkná výstava. Pojďme se pokusit o vznik tradice a udělejme si další. Letos bychom ji mohli rozšířit na jakoukoliv vydařenou úrodu. Takže zasílejte fotky nejen dýní, ale i rajčat, jablek či třeba křenu. Komu z chovatelů se povedla kuřátka, koťátka nebo například včely, ať se též pochlubí.

Fotky posílejte mně do 31. října, nemáte-li ještě na mne mail, pište přes kontakt v LETS. Pozor přímo tam fotky připojit nejdou, vyčkejte na odpověď, a tak můj mail získáte. Přidejte prosím k fotce stručný název a jméno autora. Děkuji a těším se na soběstačnou kulturu.

Plánované téma na listopad: můžete se začít těšit na sdílení zkušenosti s předcházením a případnou samoléčbou chorob typických pro podzimní období. Ukázky Vašich tinktur, mastí či jiných "lektvarů" budou vítány.


Přijďte jen tak v klidu posedět a popovídat si

AnnaA

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.