Milí nadšenci praktikující soběstačnost ve všem možném,

naše pravidelné setkání se uskuteční ve středu 7. 9. 2022. Začátek bude tradiční: v 18 h a sejdeme se u altánku v Cassiopeie. Noví zájemci o členství jsou jako vždy vítáni.

Inspirace pro výměny: Chystáme se na chladnější část roku. Někdo potřebuje nachystat dřevo, někdo teplé ponožky, jinému by se hodilo něco pro zahřátí do šálku či sklenice. Přes veškerou snahu na zahradách a na políčkách jistě nestihnete spotřebovat všechno sami. Co přebývá je nejvyšší čas poslat dál. Pilní stačili určitě vyrazit i do volné přírody a zahrnou nás jejími dary, ať už zpracovanými nebo ještě ne.

A to vás přivádí k dalšímu tématu výměn zkušeností z okruhu potravinová soběstačnost:

Moje oblíbené metody uchovávání a či konzervování úrody

Chcete-li se jí aktivně zúčastnit, připravte si prosím příspěvek. Opět stačí vyjmenovat 3 způsoby, které používáte nejčastěji nebo nám povězte o takových, o kterých si myslíte, že je málokdo zná. Vhodné je uvést, proč právě tyto jste vybrali: např. finanční či časová nenáročnost, dlouhá trvanlivost, používáte téměř denně při vaření, je to také vhodný dárek, chutná to všem apod. Korunovat svůj diskusní příspěvek ochutnávkou je povoleno :). Recepty pro zveřejnění vítány.

Svoje nabídky a potřeby k výměně uveřejněte raději už dnes!

Jste srdečně zváni

AnnaA

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.