Dubnové se uskuteční ve středu 6. 4. 2022, začátek je jako obvykle od 18 h v Cassiopeie. Podle počasí, které musíme brát takové, jaké je, v každém případě bude aprílové, se sejdeme raději ještě uvnitř.

Témata na březen:
Inspirace pro výměny: V dubnu vyměňujeme první sazenice zeleniny, kdo má stromky nebo keře, nezapomene je také nabídnout. Nejen mamky se mohou zaměřit na výměnu jarního a letního oblečení. Pokud jste doma našli ještě nějaké pěkné či praktické kousky, které jste zatím nestihli darovat, je tu poslední příležitost je poslat dál.

Putovní semínkovna, která byla uvedena do provozu 19. 3. na oslavě, bude k dispozici. Můžete tak semínka poskytnout dalším buďsobákům nebo naopak získat nějaká, která Vám přijdou vhod.

Povídání na téma: Pro nové i budoucí přispěvovatele články na stránky budsob.cz uskutečníme rychlokurz přidávání článků. Účast doporučujeme i těm, kteří již samostatně píší, pro zlepšení technických dovedností ;) Pro ostatní bude volná diskuse a ohlasy oslavy společných 10 let.

Těším se na další osobní setkání

AnnaA

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.