Milí sobové,
pravidelné budějovické setkání, které mělo být 1.1. 2020 se v ČB NEKONÁ, ale přesouvá se a slučuje se se setkáním volyňským. Proto zveme všechny, pro které menší vzdálenost není překážkou, aby za námi dorazili pobýt, povyměnit, poklábosit,... Další pravidelné setkání se tedy uskuteční 8.1. 2020 od 18 hod. a to ve Volyni v Kavárně Na dvorku.

Dlouho jsme neměli žádné téma v našem degustačním kroužku a proto navrhuji již ozkoušené loňské Pomazánky a pečivo. Přineste tedy na ochutnávku nějakou vaší osvědčenou pomazánku a nebo nějaké domácí pečivo.

Krom ochutnávky proběhne i nepostradatelný sobí trh s našimi a vašimi výrobky, výpěstky či přebytky z domácnosti (třeba někomu po Vánocích přibyl nějaký nevhodný dárek, který by jiného potěšil). Nezapomeňte je tedy doma!

Na závěr bych chtěla každému z vás (i z nás) popřát do roku 2020 hodně úspěchů a neomezeně času.

už se na vás moc těšíme
za Infernits Martina

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.