Pravidelnost našich strakonicko/volyňských setkání je za ta léta téměř absolutní a tak se opět rádi setkáme druhou středu v měsíci na krásném místě: ve Strakonicích v Čajovně Na Půdě, již zítra - t.j. 8.2.2023 opět od 17hod.

  • Přijďte si podiskutovat v tématech, která vás zajímají a obohatit ostatní o své vlastní zkušenosti.
  • Během setkání funguje i náš lokální výměnný systém LETS - přineste na výměnu s ostatními výpěstky ze zahrádky, vlastní výrobky, zavařeniny, zimní oblečení, nebo cokoli, co by mohlo být ostatním k užitku...
  • Pokud rádi pečete či vaříte, klidně přineste nějakou pochutinu na společný stůl i na výměnu. O nápoje už se postará pestrá nabídka čajovny.
  • Na závěr, v těchto dnes další velmi důležitá věc - semínka pro letošní výsev/výsadbu: přineste nabídnout semínka z vlastního semenaření, přebytky, zajímavé nebo místní odrůdy, cokoli osvědčeného čeho máte dostatek.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.