Přidávám sem nabídku přátel od Prachatic:

Hledam noveho pana pro sve dva kone, klisny, ryzaky. Mama Lucka a jeji dospele hribe Masa. Vyska v kohoutku obou je cca 145 cm. Lucce je 15 let a je krizenec matka norik a otec cesky teplokrevnik. Mase je 5 let a jeji otec je norik. Kone mam pres 7 let a obe klisny celou dobu chodi bez udidla, na provazkove ohlavce. Obe byly celorocne venku a dobre to zvladaji. Na obou jsem jezdil, s obema (s kazdou zvlast, v paru nechodily) jsem jezdil s karou, se sanemi i tahal drevo (mensi kusy, na vetsi by si musely zvyknout). Lucka je velmi klidna, ani nevim, ze by se nekdy plasila, Masa je od narozeni sef teto dvojice, vice temperamentni, je zvedava, vstricna k lidem. Nabizim k nim i vybavu: dve starsi vojenska sedla, dvoukolova kara, jeden chomout a postroje, sane, pluhy a dalsi. 


Posilam je do sveta proto, ze se venuji vice oborum a nechci si stale rikat, ze uz na ne nemam tolik casu jako driv. Nechci mit kone a citit, ze jim nedokazu dat tolik pozornosti, kolik zaslouzi. Zil jsem s nimi vzdy nablizko, stale maji pristup primo k chalupe. Jsou na sebe zvykle, rad bych je poslal spolu. Ale mozno i samostatne. Cena : Lucka 15 000 kc, Masa 35 000 kc, vybava celkem 10 000 kc.

Albert Slouf
720 598 031
prachaticko

 

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.