Zveme vás na návštěvu do Hodonic, vysídlené vsi v Novohradských horách, kde všichni její noví obyvatelé jsou členi Buďsobu.

V neděli 18.8. zde proběhne beseda o lokální soběstačnosti s Veronikou Kickovou.

 

 

V sobotu odpoledne proběhne setkání s místními rodáky, obyvatel a pamětníky a vzpomínání na staré časy. Společně projdeme výstavu starých fotografií Hodonic, která bude instalovaná přímo v krajině v místě bývalé vsi.

Něco ke společné kávě a čaji s sebou.

V neděli odpoledne se těšíme na setkání s přáteli Hodonic, s lidmi aktivními  pro živé Hodonice. Ukážeme, co se v Hodonicích děje v současnosti. Pobesedujeme o možnostech místní soběstačnosti. Na hudební večer je pozvána kapela Hmlisto a další nadšení hudebníci :)

Hudební nástroje a něco k opékání na ohni s sebou.

 

Akce je otevřená všem, co Hodonice zajímají!

Děti vítány.

Přespání ve vlastním stanu možné.

V případě špatného počasí se vybavte do deště :)

 

Na vaši návštěvu se těší 

Dita a všichni obyvatelé Hodonic

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.