Pro velký úspěch jde proud akcí s krycím názvem BuďSob sobě do druhé části a jelikož bylo napoprvé tak pěkně odstartováno, přebíráme od Martiny Filipové velkou inspiraci. Chceme se pustit do něčeho, na co se sami ne a ne rozhoupat a kruh dobrých lidí s rukami a šikovnými nápady nám bude více než vítanou pomocí.

Tak tedy, naše aktuální mise je (do)stavba skleníku, chceme s ním pokročit a přidat mu nyní šikmou jižní stěnu. Základ je připraven, materiál také. Kolmější stěna bude ze starších dřevěných oken, které jsme posbírali po sousedech, střešní průsvitná část zase z B-čkových plných polykarbonátových desek. Zbývá po ránu promyslet konstrukční detaily a přes den stěnu tvořit.

Kde to bude?
Ve Skalách - Skály 36 u Volyně

Kdy začneme?
V neděli cca od 10. hod (nebo jak se komu hodí). Kdo bude chtít, může dorazit klidně kdykoli dříve, přespání je možné v samostatném domečku nebo ve stanu - spacáky s sebou.

Co s sebou?
Rukavice, děti, hlavu plnou nápadů (uvítáme i postřehy pro vývoj jiných věcí :)

Jídlo je zajištěno a 2 nadšené chůvy pro malé pomocníky tu také máme.

Bude-li chuť, můžeme odpolko vyrazit procházkou na nedaleký jedinečný hrad Švecburg, kde se bude určitě líbit dětem i dospělejším.

Prosíme, dejte nám vědět na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefon 606 441 166, kdy se chystáte přijet, zda můžete někoho svézt, nebo potřebujete pomoci s dopravou.

Těšíme se na nové i známé tváře a společně strávený čas ;)

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.