Milý buďsobáci,
chtěli bychom vás pozvat na další volyňské setkání. Tentokrát máme VELKOU ZMĚNU a sejdeme se u Františka Langmajera na zahradě v Katovicích už od 17hod. Tématem setkání jsou Sladké plody přírody (aktuální ovoce všeho druhu, ve všech možných variantách), tak nezapomeťe něco přinést na společný stůl k ochutnání! Jelikož nebudeme mít služby jako v kavárně, chtěla bych poprosit o maximální soběstačnost. Bylo by dobré, vzít si něco na sezení (deku, karimatku, polštářek) a své nádobí na ochutnávky (talířek, příbor, hrnek). Pití si vezměte raději také vlastní, o kávu ale ochuzení být nemusíte, vezmeme moka konvičku :)

Odkaz na místo Františkovi zahrady: https://mapy.cz/s/3v7Ow

Tímto jsou zvány i nové tváře a na všechny se moc těšíme.

A jak to dopadlo?
Sešli jsme se u kulatého stolku v chvalitebném počtu. Prostředí i domácí atmosféra Františkovi zahrady byly báječné. Krom standardního klábosení a pojídání proběhla i menší exkurze zahrady. Tímto ještě jednou děkujeme Františkovi i Růžence :)

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.