Milí sobí přátelé.

Protože se nám zahradní setkání osvědčují, srdečně vás zveme na již třetí zahradní setkání, a to opět v Dražičkách, ale pozor, u Zuzany :-)

Tedy, středu 17.7. 2019 v 17h se potkáme u Zuzany a Lukáše Musilových, přesná adresa je Dražičky 57, 391 75 Malšice. Kdo byl na setkání u nás (K+J Filipovi), nemůže minout, protože Zuzka bydlí naproti nám (tmavohnědý domek).

Zaparkujte prosím opět u nás před domem, kde je nejvíce místa, případně přímo naproti domku Zuzky (pozor ale, probíhá zde stavba, a tak zde mohou být jiná auta, neblokujte také prosím vjezd na stavbu). Do vesnice a z vesnice je také možné se dostat MHD z Tábora. Drobné pochutiny jsou vítány, těšíme se :-) Za táborskou skupinu Karolína (Karoli)

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.