Tak nám nastal měsíc růží červen a s ním přišel čas obvyklého setkání sobů ve Volyni. Jako obvykle v Kavárně Na dvorku v šest večer, tentokrát 12.6.. Ač to přímo svádělo zvolit za téma růže, tak jsme svodům odolali a zvolili téma MLÉKO. To proto, že téma růží je poměrně úzké v porovnání s možnými tvarohovými buchtami, sýry, jogurty a jinými laskominami. Fantazii se meze nekladou a tak se těšíme, že toho dne bude mít svátek Antonie i mlsné jazýčky.

Poznámka od Infernits:
Žel se tentokrát setkání nemůžeme zúčastnit. Sušíme seno a jelikož nám ho dnes přívalový déšť skoro suché zase smáčel, tak ještě ve středu sušit budeme. Jelikož je to plocha kolem 3000 m2, tak musíme začít se shrabováním a kopkováním na noc už kolem 18. hodiny a trvá nám to cca 2 hodiny.

Takže kdyby jste od nás někdo něco chtěl pořídit (sýry, pečivo, tvaroh či něco jiného z naší nabídky) objednejte a klidně se pro to stavte, najdete nás na louce ;).

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.