Pěstujeme bio bylinky, šetrně je sušíme a sbíráme též ve volné přírodě. Sbírání je naší obživou. Pro výrobu čajových směsí v projektu Bylinková škola Blízko nebe budeme sbírat ve vsi Desky a okolí během června 2019 květ černého bezu, později navážeme sběrem lípy. 

Koho projekt zaujal, rádi se podělíme o to, co jsme se naučili. Za pomoc při sběru bylinek nabízíme veškeré zázemí v naší bylinkové škole. Povídání ze světa pěstování bio bylin k obživě. Ukázku práce v bylinné sušárně. Sdílení bylinných receptů a zkušeností z prodeje lokálních bylinek. Posezení u jídla a pití a společné sdílení ze světa pěstitelství v biolokalitách Novohradských hor. Možnost odnést si vlastní čajík, namíchaný z domácích zásob, či naši čajovou směs. 

Více informací u Hanky 

HankaLípaLes(773476924)

Jedlé bylinky a čaje z Novohradských hor

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.