Milí přátelé,
zveme Vás na 7.SletLets, neboli setkání LET systémů z celé České republiky, který se bude konat na (z velké části soběstačném) statku manželů Voběrkových ve vesničce Drahotěšice. Přijeďte společně popřemýšlet, jak dát našim LETSům a třeba i běhu dnešního světa správný směr!

V první řadě vás, kteří se zúčastníte, prosíme o vyplnění tohoto dotazníku:

https://docs.google.com/forms/d/1hifKQmM76QCgOkI1seI4CwXDIsvSo7KWEvEvLAegXlo/edit?usp=sharing_eip&ts=5caa4858


A teď již k setkání samotnému:

Kdy: 1. - 2. 6. 2019, začátek v 10 hodin

Kde: JČ - Drahotěšice 10 (přesně zde: https://mapy.cz/s/3qBCd).

Jídlo: na sobotní snídani/svačinu prosím něco přivezte. Sobotní oběd připravíme vegetariánský/veganský stejně jako večeři a nedělní snídani. Podle počtu jídel vás poprosíme o příspěvek ve výši 50-100 Kč za dospělého a 20-50 Kč za dítě. (Možnost placení v Sobech zkusíme domluvit.)

Spaní: Přespání je možné v krásné voňavé dřevěnici z 18.století (8 míst) nebo v sadu pod stanem (je možné si ho půjčit na místě). A samozřejmě taky pod širákem.

Příspěvek: Kromě příspěvku na jídlo vás poprosíme o příspěvek ve výši 50 Kč/Sobů za dospělého za možnost využití dřevěnice.

Program:

- Sobota dopoledne - příjezd (do 10 hodin), příprava témat pro OpenSpace, výběr, koho které téma zajímá, témata s nejvíce hlasy budou rozdělena do skupinek, příprava

- Sobota odpoledne - intenzivní diskuze ve skupinkách nad tématy, zápis a společné sdílení závěrů. Pokud by byl zájem i o méně intenzivní formu spolupráce a diskuzí, je možné udělat i skupinku sdílení know how a volné debaty :)

- Neděle dopoledne - zbudou-li lidé a témata, tak ještě 1 kolo diskuzí o méně zásadních tématech ve skupinkách. A nebo, bude-li zájem, tak spíše představení skupinek a sdílení know how, výměna a trh, volná diskuze, odpoledne odjezd. Možná přijedou i naši rakouští přátelé.

 

Výběr témat, o kterých se budeme chtít bavit, je to nejdůležitější na celém setkání. Proto prosím rozmyslete, co byste chtěli řešit. Témata mohou být praktická, pracovní. Nebo může jít o prezentace, sdílení, politická, společenská témata... - cokoliv, co vám přijde, že by mělo smysl řešit společně s ostatními LET systémy. Která témata se pak budou řešit a diskutovat se určí podle zájmu, který o ně bude, a také podle počtu lidí, kteří dorazí.

Náměty na témata (na základě opakujících se věcí z minulých zápisů, které najdete zde):
- společná propagace - (chceme ji vůbec?, jak ji realizovat?)
- meziletsová komunikace - (jak spolu komunikovat na úrovni členů, průvodců? pomáhat si, v čem postupovat společně?)
- meziletsová výměna - (ubytování, společná měna, společná platforma...)
- jakou formou a s jakými cíly pokračovat ve schůzkách SLET LETS a jak často se scházet?

Těšíme se na viděnou!

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.