Srdečně Vás zveme na přednášky Ondřeje Landy do vily DDM, U Rybníčku 1019, v Prachaticích

ve čtvrtek 18. 4. 2019 od 16:00
SOBĚSTAČNOST  VNITŘNÍ  A  VNĚJŠÍ 

O nezávislosti, přirozenosti, praktické ekologii a společenské domestikaci

v pátek 19. 4. 2019 od 8:00 do 9:30
Praktický úvod do ZENOVÉ MEDITACE A JÓGY
a
v pátek 19. 4. 2019 od 10:00
DUCHOVNÍ  PROUDY  VÝCHODU

Od Maorů, přes zenové a pravoslavné kláštery až do himalájských jeskyní...
Praktický a zkušenostní pohled na světová náboženství.

Mnoho lidí touží po tom vyvléct se ze sítě moderní konzumní společnosti a přestat si připadat jen jako jedno z miliónů domestikovaných zvířat na velké farmě globálního ekonomického systému. Chtějí být svobodní a žít ryze, zdravě, opravdově a v souladu s přírodou. Ovšem není to snadné. Ten hlavní úkol totiž čeká uvnitř. Jen odejít do lesa nebo na venkov a žít podobně jako naši předci nestačí. To mám vyzkoušené...” . O nezávislost, přirozenosti, praktické ekologii a společenské domestikaci přednáší farmář, umělec, etnograf a “poustevník” z rumunského Banátu... 

Ondřej Landa je etnograf a umělec, který po studiích na VŠ několik let cestoval, zejména za účelem studia náboženství a tradičních komunit východu. Žil s domorodými Maory na Novém Zélandu, v tradiční islámské komunitě v Malajsii a v budhistických klášterech v Japonsku a Indočíně. Za studiem jógy a hinduismu procestoval posvátná místa Indie a několik týdnů se učil pravoslaví v křesťanských klášterech v Rumunsku a v Řecku. Ovšem největší školou východní spirituality pro něj byl intenzivní tréning u japonského tanečního mistra Mina Tanaky v horách nedaleko sopky Fuji. 

Od roku 2007 je hlavním životním průvodcem Ondřeje Landy Zazen, pro jehož praktikování si i zřídil malou lesní poustevnu nedaleko české vesnice Šumice v jižním Rumunsku, kde dnes žije.

ondrejlanda.cz


::::::::::::: 
Z důvodu kapacity nám zájem o účast, prosíme, dejte vědět předem:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či na tel.: 773 908 123. 

Poplatek za každou z přednášek: 148,- Kč

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.