Jak to tak vypadá, zima už končí. Sníh už slezl, ale ještě nic pořádně neroste. Ale slepice už nesou. Tak padla volba dát jako téma aprílového degustačního setkání ve Volyni VEJCE a VAJÍČKA. Zdánlivě úzké téma, ale jen zdánlivě...

Takže nezapomeňte přinést nějakou vaší vaječnou dobrotu na společný stůl k ochutnání. Aby bylo téma dodrženo, mělo by být vajíčko její hlavní složkou :)

Kdy: 10.4.2019 v šest večer
Kde: Kavárna Na Dvorku

Těšíme se na shledanou


A jak to dopadlo?

Sešli jsme se jako obvykle na známém místě a v dobré náladě, kterou nezkazil ani důležitý pán odmítající uvolnit salónek. Tak jsme Na Dvorku byli opravdu na dvorku. Proč si taky kazit náladu nějakým nerudou. Bylo hezky a bez něj ještě hezčeji, tak jsme pobyli venku. Nakonec bylo třeba srazit stoly, abychom se vešli k tabuli.

Vaječné laskominy měly takový úspěch, že zmizely dřív, než jsme je stihli vyfotit. Pro příště z toho plyne poučení, že to chce pohotověji fotit. Nebo ty dobroty nesmí být tak dobré, pak se mají šanci dočkat focení.

Poklábosili jsme i bazar proběhl. Rozcházeli jsme se s tím, že jako téma pro příští setkání padl návrh 'Co nám vyrostlo'. Takže se budeme chlubit kulinářskými úpravami darů jara.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.