První březnovou středu se nás na pravidelném setkání v ekocentru Cassiopeia sešlo víc než 20. Přivítali jsme 5 nových zájemců. Dozvěděli jsme se například, jak pěstovat levanduli ve velkém, že se dají na praní používat kaštany podobně jako mýdlové ořechy a pomeditovali jsme nad léčivými účinky půstu.. Infernits a Hodoničtí pro nás měli připravené prezentace o buďsoběstačnosti. Ochutnali jsme domácí dobroty a Martina pro nás měla připravená kvalitní semínka. Všichni byli pozváni na Velký sobí sněm (openspace), který se uskuteční v neděli 28.4. Bližší informace o této akci budou brzy následovat. 

Krásné dny!

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.