Milý sobové,
rádi bychom vás pozvali na další z našich tématických obžerstvovacích setkání a to tentokrát s podtitulem PERNÍK A PERNÍČEK. Tento zákusek má nespočet variací a vůní a budeme rádi, když si zase mezi sebou ochutnáme zrovna ten náš nejmilejší. Mlsně už se na všechny těšíme :)

Místo i čas jsou tradiční, tentokrát nám to vychází na 13.2. od 18. hodiny v Kavárně Na dvorku ve Volyni.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A jak to dopadlo?

Můžete vidět sami. Sešli jsme se opět v hojném počtu s hojností perníků o perníčků. Mimo jiné jsme přijali 2 nové členy (kteří už s námi párkrát pobyli), povyměňovali výrobky a semínka.
Domů jsme se vraceli s obtěžkanými bříšky a hlavami plnými nových informací i zážitků.
Na příští setkání byly domluveny v hlavní roli BRAMBORY a jejich možné variace (bramborák, bramborová buchta,...).

 

 

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.