Ve čtvrtek 3.5 bude od 18 do 20 hodin promítání filmu Neplýtvej a jez! v klubu Horná vana.

Odkaz na událost na FB zde: https://www.facebook.com/events/182158472419564/

 

"Máte rádi jídlo? ? A jak často ho vyhazujete? Přijďte se podívat na film Neboj se a jez (Just Eat It), který vám možná nasadí brouka do hlavy. ?

Na světě se totiž 1/3 veškerého vyprodukovaného jídla vyhodí. Když to zjistili filmaři a milovníci jídla Jen a Grant, zavázali se úplně přestat s nakupováním. Chtěli přežít pouze na potravinách, které by se jinak proměnily v odpad. Jak to dopadlo? Just Eat It shrnuje všechny jejich zážitky.

***VSTUP ZDARMA***

Po filmu budeme o #foodwaste diskutovat. Jsme česká organizace Zachraň jídlo a snažíme se bojovat proti plýtvání už od roku 2013. Kromě jiného jezdíme paběrkovat na pole, kde po sklizních zůstává zelenina, která neodpovídá estetickým nárokům obchodních řetězců. Dáváme ji potravinovým bankám, které ji dál přerozdělují charitativním organizacím. Tuhle činnost chceme letos rozšířit i do Jihočeského kraje. Přijďte se dozvědět víc a zapojte se do aktivit, které chystáme!

Pro víc info napište na inka.jurkova@zachranjidlo.cz."

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.