Milý buďsobáci,
chtěli bychom vás pozvat na další volyňské setkání. Tentokrát máme VELKOU ZMĚNU a sejdeme se u Františka Langmajera na zahradě v Katovicích už od 17hod. Tématem setkání jsou Sladké plody přírody (aktuální ovoce všeho druhu, ve všech možných variantách), tak nezapomeťe něco přinést na společný stůl k ochutnání! Jelikož nebudeme mít služby jako v kavárně, chtěla bych poprosit o maximální soběstačnost. Bylo by dobré, vzít si něco na sezení (deku, karimatku, polštářek) a své nádobí na ochutnávky (talířek, příbor, hrnek). Pití si vezměte raději také vlastní, o kávu ale ochuzení být nemusíte, vezmeme moka konvičku :)

Odkaz na místo Františkovi zahrady: https://mapy.cz/s/3v7Ow

Tímto jsou zvány i nové tváře a na všechny se moc těšíme.

Milí sobí přátelé.

Protože se nám zahradní setkání osvědčují, srdečně vás zveme na již třetí zahradní setkání, a to opět v Dražičkách, ale pozor, u Zuzany :-)

Tedy, středu 17.7. 2019 v 17h se potkáme u Zuzany a Lukáše Musilových, přesná adresa je Dražičky 57, 391 75 Malšice. Kdo byl na setkání u nás (K+J Filipovi), nemůže minout, protože Zuzka bydlí naproti nám (tmavohnědý domek).

Zaparkujte prosím opět u nás před domem, kde je nejvíce místa, případně přímo naproti domku Zuzky (pozor ale, probíhá zde stavba, a tak zde mohou být jiná auta, neblokujte také prosím vjezd na stavbu). Do vesnice a z vesnice je také možné se dostat MHD z Tábora. 

Drobné pochutiny jsou vítány, těšíme se :-)

Za táborskou skupinu Karolína (Karoli)

Milí přátelé,

zveme vás na červencové setkání Buďsobu v Českých Budějovicích, které se koná ve středu 3.července v 18 hodin v zahradě v Cassiopeie. Minule jsme měli hojnost vajíček, tak uvidíme, co to bude tentokrát :)

Pokud se nemáte o víkendu kde realizovat, doporučuji vám výlet do Hodonic, kde se bude bourat kozí chlívek. Článek o tom od Martiny F.najdete níž.

A takle jsme se měli ve Františkově permakulturní zahradě v Katovicích, kam jsme vyrazili pomoct s pletím (moc jsme toho nevyplely, jak si můžete domyslet, ale zato jsme se měli báječně!):

Na viděnou ve středu!

Zuzka

Srdečně Vás zveme na Vítání léta s divadlem Víti Marčíka ml. * 25. června v ekocentru Cassiopeia (Jizerská 4, ČB).

Program:
15:00 - 17:00 - hravé odpoledne (vstup volný)
17:00 - 18:00 - představení Eliščiny pohádky - Víťa Marčík ml. (vstupné na představení 70Kč)

Za příznivého počasí se akce koná v zahradě, za deště uvnitř centra.

Těšíme se na viděnou!

Attachments:
Download this file (Vítání léta.jpg)Vítání léta.jpg[ ]Monika Grauerová103 kB

Dobrý den přátelé.

Chtěl bych Vás tímto pozvat na akci, kterou pořádáme s mými přáteli na zámku v obci Čestice. Akce se koná 15.6.2019 a má za úkol připomenout lidem slovanské tradice a zvyky spojené především se Slunovratem. Začátek akce je v 8hod. Budeme rádi, když tuto akci přijdete podpořit. Děkujeme předem i za sdílení této pozvánky a předání dalším Vašim přátelům.

Program:
8:00 hod Otevření pro veřejnost (řemeslný jarmark)
9:00 hod Zahájení hlavního programu, uvítání slovem
Slovanská slavnost-ceremonie, v tradičním pojetí (chorovod)
Elčovická dudaka
Svarga hudba
Pěvecký a taneční soubor ZŠ Čestice
13:00 hod Mgr. Jan Kozák 1 část přednášky
Recitace básní v podání dětí
Mgr. Jan Kozák  2 část přednášky
Dětský taneční soubor obce Baráčníků 1 část
Stanislav Kroupa přednáška, bylinková vína
Dětský taneční soubor obce Baráčníků 2 část
Tombola losování
Zahraniční pěvecký soubor Ruská duše
Beseda s hosty
Zakončení dne, poděkování a rozloučení

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.