Přidávám sem vzkaz od Elsy Šebkové z Divoké zahrady a její bylinkový katalog. Doporučuji i pro ty, kdož nehodlají žádné bylinky pěstovat: podle fotek možná poznáte rostlinky, kterým roky nemůžete přijít na jméno nebo zjistíte k čemu se které býlí hodí, včetně kulinářských a léčitelských receptů. Líbezné počteníčko!

 

V příloze nejdete seznam semínek, která letos budeme nabízet v rámci o.p.s. Gengel. Za jmenným seznamem najdete ke každé rostlině popisek s fotkou a praktickými radami nejen na pěstování, ale také na využití. Tyto informace na webu Gengelu z kapacitních důvodů nenajdete. Sepsala jsem je ve snaze rozšířit vášeň k rostlinám, jsou tedy volně šiřitelné :) 1 sáček semínek prodáváme za 25Kč.

Všechny naše výrobky pocházejí z ekologicky obhospodařovaného pozemku, nepoužíváme žádné chemikálie, sušíme přirozeným teplem, nedevastujeme krajinu a balíme do recyklovaného papíru. Snažíme se brát maximální ohled na životní prostředí a všechny živé bytosti.

Mějte poklidné zimní dny, radost z malých věcí a ticho uvnitř :)

srdečně
Elsa

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.