To není žert, ani utopie z Anastasie, ani předvolební koblihy.

To je záměr spolku Pago pago z Litovle na Hané. Záměr tak silný, že letos rozdají zájemcům 300 000 semenáčů krajových odrůd jabloní, dubů a ořešáků pro výsadby do krajiny, na soukromé i obecní pozemky. Jabloně množené ze semínek si nemusí zachovat vlastnosti původní odrůdy, bude tedy překvapením jaká jablka budou rodit. Zato jsou vhodné k roubování.

Kdo má chuť na společný výlet k Olomouci, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Ideální čas bude sobota 20. října, kdy pořádají Den stromů spojený s přednáškami, divadlem a koncertem.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.