Přátelé, vzhledem k tomu, že příroda se rozhodla k raketovému nástupu ve chvíli, kdy já se rozhodl pro operaci a následné doléčování do 25.6., chci vás požádat o pomoc na zahradě. Jedná se o pletí a sekání trávy. Pomoc přijmu kdykoli a mohu být na zahradě přítomen od 15:00 do 19:00 hodin. Toť jsou moje vycházky. Případné dobré duše odměním podle dohody naturálií nebo sobíky.

s pozdravem
František Langmajer: Frantisek.rezbar(zavináč)seznam.cz , tel.: 72303867čtyři


PODĚKOVÁNÍ:
S nesmírným vděkem bych rád poděkoval všem, kteří mi v mé svízelné situaci pomohli a přišli moji zahradu opět navrátit do stavu použitelného. Neváhali jste a někteří i z velké dálky dorazili. Ruku svoji k dílu přiložili a ani se nezlobili na majitele, který místo toho, aby si to dal do pořádku, nad vámi stál jako dráb a ještě si poroučel. 

Byl to pro mě nesmírně příjemný čas pobýt s vámi. A to nejenom pro to, že dělal někdo za mě.
                                                      Z celého srdce děkuji
                                                                                František

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.