Představuji Vám svůj první video-příspěvek na téma výběr pozemku pro stavbu. Nesnažím se obsáhnout celé téma, pouze sdělit vlastní postřehy a poskytnout Vám prostor v komentářích i pro Vaše postřehy. Ještě bych rád zmínil informaci, která v příspěvku nezazní ...

Nejvíce dokážete ušetřit na dvou věcech: 

  • na výběru stavební technologie (obvykle čím víc alternativní, tím levnější)
  • na pozemku (pro ostrovní soběstačný dům nepotřebujete zasíťovaný pozemek s přípojkami) - zejména pokud chcete stavět v zahraničí doporučuji zvážit i možnost koupit vodní plochu místo pozemku. Dřevostavba na pontonech není dům, ale loď (= nepotřebujete stavební povolení) a budete mít dostatek vody, která je často nedostatková. Navíc můžete mít chov ryb (v přímořských oblastech se sladkovodní ryby nekradou).
Koupě stavebního pozemku: https://youtu.be/Vr98s71My5w
Prosím omluvte nedostatky, je to moje první video:-)

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.